200 ml słoik na krem z PP, biały, RD 90, okrągły
0,39 €
0,46 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 149 |
0,39 €
/ netto
|
| do 1499 |
0,29 €
/ netto
26 %
|
| do 2999 |
0,24 €
/ netto
38 %
|
| od 3000 |
0,21 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-2001-0200-90
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 200 ml / 0.2 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 52.2 mm |
| Waga: | 20.6 g |
| Jednostka opakowania: |
150 sztuk na karton
3000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 90 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.