200 ml butelka rixaline z tworzywa rHDPE Ocean Bound Plastic, naturalna, 24/410, cylindryczna
0,52 €
0,62 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 191 |
0,52 €
/ netto
|
| do 575 |
0,43 €
/ netto
17 %
|
| do 1151 |
0,38 €
/ netto
27 %
|
| od 1152 |
0,37 €
/ netto
29 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
23-0100-0200-24/410-RX-I
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 200 ml / 0.2 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 145 mm |
| Waga: | 20 g |
| Jednostka opakowania: |
192 sztuk na karton
4608 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | rHDPE odpady oceaniczne |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.