200 ml butelka okrągła z rPET, czarna, 24/410
0,46 €
0,55 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 431 |
0,46 €
/ netto
|
| do 2771 |
0,31 €
/ netto
33 %
|
| do 9239 |
0,28 €
/ netto
39 %
|
| od 9240 |
0,25 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
29-3124-0200-24/410-SCH
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 200 ml / 0.2 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 154 mm |
| Waga: | 21 g |
| Jednostka opakowania: |
462 sztuk na karton
6006 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | rPET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.