200 ml butelka okrągła z rPET, brązowa, 24/410
0,32 €
0,38 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 447 |
0,32 €
/ netto
|
| do 2911 |
0,21 €
/ netto
34 %
|
| do 5823 |
0,19 €
/ netto
41 %
|
| od 5824 |
0,18 €
/ netto
44 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
29-3121-0200-24/410
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 200 ml / 0.2 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 150.9 mm |
| Waga: | 20 g |
| Jednostka opakowania: |
448 sztuk na karton
5824 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | rPET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.