200 ml butelka okrągła z HDPE, naturalna, RD 25, cylindryczna
0,42 €
0,50 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 369 |
0,42 €
/ netto
|
| do 2219 |
0,36 €
/ netto
14 %
|
| do 4439 |
0,33 €
/ netto
21 %
|
| od 4440 |
0,28 €
/ netto
33 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0100-0200-25-WA
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 200 ml / 0.2 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 141 mm |
| Waga: | 15 g |
| Jednostka opakowania: |
370 sztuk na karton
4440 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 25 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 44.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.