20 l wiadro okrągłe z PP, białe
6,77 €
8,06 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 14 |
6,77 €
/ netto
|
| do 59 |
5,13 €
/ netto
24 %
|
| do 335 |
4,30 €
/ netto
36 %
|
| od 336 |
3,70 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
7-1001-200
- 20l Volumen
- Für Lebensmittel geeignet
- Aus PP Kunststoff
- Stabiler Metallbügel mit Griffrolle
- Optional mit Schnappdeckel erhältlich
- Öffnungslasche mit integrierter Siegelfunktion
- Blickdicht - schützt Ihr Füllgut vor Lichteinflüssen
- Problemloser Transport auch im befüllten Zustand
- Durchmesser oben: 32,6 cm / Durchmesser unten: 28,2 cm
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 20000 ml / 20 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 327 mm |
| Waga: | 538.3 g |
| Jednostka opakowania: |
15 sztuk na karton
90 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Gwint: | zamknięcie samozatrzaskowe |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP, stal |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.