2,5 l kanister UN z HDPE, biały, RD 45, prostokątny, waga 130 g
2,32 €
2,76 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 49 |
2,32 €
/ netto
|
| do 249 |
2,18 €
/ netto
6 %
|
| do 499 |
2,02 €
/ netto
13 %
|
| od 500 |
1,82 €
/ netto
22 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
6-0201-025-45
- 2,5l Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- UN - Y Zulassung - für Füllgüter der Verpackungsgruppe II & III geeignet
- Mit Skala - Skalierung in 1000ml-Schritten
- Stapelbar durch Stapelnocken
- Kunststoff weiß (blickdicht) - schützt Ihr Füllgut vor Lichteinflüssen
- Mit Tragegriff
- Enghals Gewinde RD 45
- Luft- und wasserdicht
- Etikettierbar
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen von Lebensmitteln
- Für Wasser, Alkohol, Saft, Most etc.
- Verschluss: Kanisterverschluss und Auslaufhahn
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 2500 ml / 2.5 litr |
|---|---|
| Długość: | 115 mm |
| Szerokość: | 153 mm |
| Wysokość: | 199 mm |
| Waga: | 130 g |
| Jednostka opakowania: |
50 sztuk na karton
500 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Certyfikat UN: | 3H1/Y1.9/150/... |
| Gwint: | ND 45 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 365.40 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.