1500 ml pojemnik cylindryczny z PP, biały, RD 130, okrągły
2,83 €
3,37 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 43 |
2,83 €
/ netto
|
| do 351 |
2,15 €
/ netto
24 %
|
| do 703 |
1,80 €
/ netto
36 %
|
| od 704 |
1,55 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-1001-1500-130
- 1500ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster PP Kunststoff
- Kunststoff weiß eingefärbt (blickdicht)
- Etikettierbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch große Öffnung
- Restentleerbar
- Ideal für lichtempfindliches Füllgut
- Weithalsöffnung Gewinde RD 130
- Verwendung: Industrie, Labor, Werkstatt und Handwerk für Pulver, Pasten, Cremes oder Feststoffe
- Schraubdeckel in weiß separat erhältlich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1500 ml / 1.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 122.7 mm |
| Waga: | 81 g |
| Jednostka opakowania: |
44 sztuk na karton
704 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 130 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.