1500 ml butelka UN z HDPE, naturalna, OV 80
3,37 €
4,01 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 41 |
3,37 €
/ netto
|
| do 251 |
2,89 €
/ netto
14 %
|
| do 503 |
2,65 €
/ netto
21 %
|
| od 504 |
2,41 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0200-1500-80
- 1500ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur (milchig-transparent)
- Gewinde OV 80
- Mit eingezogenem Etikettierfeld
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
- Mit UN-Zulassung für Feststoffe
- Für hochwertige Pulver und Salze, Füllgüter, die UN-Zulassung benötigen, ideal für Rückstellmuster
- Verschluss: Originalitätsverschluss blau und rot
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1500 ml / 1.5 litr |
|---|---|
| Długość: | 108 mm |
| Szerokość: | 108 mm |
| Wysokość: | 209 mm |
| Waga: | 100 g |
| Jednostka opakowania: |
42 sztuk na karton
504 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Certyfikat UN: | 3H1/X4/S/... |
| Gwint: | OV 80 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 303.30 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.