1500 ml butelka kwadratowa z HDPE, naturalna, RD 25, prostokątna
1,65 €
1,96 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 89 |
1,65 €
/ netto
|
| do 359 |
1,27 €
/ netto
23 %
|
| do 719 |
1,10 €
/ netto
33 %
|
| od 720 |
0,99 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
2-M0-1500-25
- 1500ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur
- Enghals Schraubgewinde RD 25
- Durch die Seitenriffelung liegt die Flasche gut in der Hand
- Geschmacks - und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
- Für Reiniger, Farben, Lacke, Öle
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1500 ml / 1.5 litr |
|---|---|
| Długość: | 124.3 mm |
| Szerokość: | 91.5 mm |
| Wysokość: | 188 mm |
| Waga: | 75 g |
| Jednostka opakowania: |
90 sztuk na karton
720 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 25 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.