130 ml butelka okrągła z HDPE, biała, RD 25, cylindryczna
0,21 €
0,25 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 539 |
0,21 €
/ netto
|
| do 3239 |
0,17 €
/ netto
19 %
|
| do 5939 |
0,14 €
/ netto
33 %
|
| od 5940 |
0,13 €
/ netto
38 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0101-0125-25-WA
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 125 ml / 0.125 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 134.8 mm |
| Waga: | 13 g |
| Jednostka opakowania: |
540 sztuk na karton
5940 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 25 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.