12 l wiadro owalne z PP, białe
4,71 €
5,60 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 29 |
4,71 €
/ netto
|
| do 299 |
3,63 €
/ netto
23 %
|
| do 629 |
3,09 €
/ netto
34 %
|
| od 630 |
2,55 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
7-2001-120
- 12l Volumen
- Für Lebensmittel geeignet
- Aus PP Kunststoff
- Stabiler Metallbügel
- Farbrüttlergeeignet
- Optional mit Schnappdeckel erhältlich
- Öffnungslasche mit integrierter Siegelfunktion
- Blickdicht - schützt Ihr Füllgut vor Lichteinflüssen
- Ideal für den Einsatz als Farbeimer
- Geruchs- und geschmacksneutral
- Problemloser Transport auch im befüllten Zustand
- Durchmesser oben: 26,5 x 34,5 cm / Durchmesser unten: 22,1 x 30,2 cm
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 12000 ml / 12 litr |
|---|---|
| Długość: | 345 mm |
| Szerokość: | 265 mm |
| Wysokość: | 245 mm |
| Waga: | 332.1 g |
| Jednostka opakowania: |
30 sztuk na karton
180 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Gwint: | zamknięcie samozatrzaskowe |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP, stal |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.