1000 ml słoik z szeroką szyjką – rixaline – szkło brązowe, GL 68
4,85 €
5,77 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 8 |
4,85 €
/ netto
|
| do 17 |
4,04 €
/ netto
17 %
|
| do 179 |
3,51 €
/ netto
28 %
|
| do 359 |
3,20 €
/ netto
34 %
|
| od 360 |
2,90 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
1-0301-1000-68-X
1000 ml Weithalsglas - rixaline - Braunglas GL68
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 180.8 mm |
| Waga: | 517 g |
| Jednostka opakowania: |
9 sztuk na karton
360 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109051 |
| Gwint: | GL 68 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.