1000 ml pojemnik z szerokim otworem, z HDPE, naturalny, RD 80, kwadratowy
1,28 €
1,52 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 134 |
1,28 €
/ netto
|
| do 539 |
1,01 €
/ netto
21 %
|
| do 1079 |
0,87 €
/ netto
32 %
|
| od 1080 |
0,83 €
/ netto
35 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-U0-1000-80
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Weithalsschraubgewinde RD 80
- Mit Schulter Etikettierbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch große Öffnung
- Schraubverschluss in weiß, schwarz, blau, rot, grün, türkis und hellgrün erhältlich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Długość: | 89 mm |
| Szerokość: | 89 mm |
| Wysokość: | 176 mm |
| Waga: | 55 g |
| Jednostka opakowania: |
135 sztuk na karton
1080 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 80 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 162.30 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.