1000 ml pojemnik szerokootworowy z HDPE, biały, RD 80, okrągły
1,28 €
1,52 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 99 |
1,28 €
/ netto
|
| do 599 |
0,97 €
/ netto
24 %
|
| do 1199 |
0,81 €
/ netto
37 %
|
| od 1200 |
0,69 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-0101-1000-80
• 1000ml Volumen Fassungsvermögen
• Robuster HDPE Kunststoff
• Kunststoff weiß
• Gewinde RD 80
• Geschmacks- und geruchsneutral
• Verschluss: Schraubverschluss verschiedene Farben
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 154.5 mm |
| Waga: | 57 g |
| Jednostka opakowania: |
100 sztuk na karton
1200 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 80 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 167,20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.