1000 ml pojemnik cylindryczny z PE, czarny, RD 100, okrągły
1,05 €
1,25 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 107 |
1,05 €
/ netto
|
| do 485 |
0,98 €
/ netto
7 %
|
| do 971 |
0,94 €
/ netto
10 %
|
| od 972 |
0,90 €
/ netto
14 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-1002-1000-100
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff schwarz eingefärbt (blickdicht)
- Etikettierbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch große Öffnung
- restentleerbar
- Ideal für lichtempfindliches Füllgut
- Weithalsöffnung Gewinde RD 100
- Verwendung: z.B. zum Abfüllen von Fischfutter / Angelködern oder auch perfekt geeignet für „geräuscharmes“ Dosen werfen
- Schraubdeckel separat erhältlich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 152 mm |
| Waga: | 61 g |
| Jednostka opakowania: |
108 sztuk na karton
972 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 100 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.