1000 ml butelka z wąską szyjką ze szkła brązowego, GL 28, okrągła
2,32 €
2,76 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 8 |
2,32 €
/ netto
|
| do 159 |
1,99 €
/ netto
14 %
|
| do 319 |
1,74 €
/ netto
25 %
|
| od 320 |
1,57 €
/ netto
32 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0201-1000-28
- 100ml Volumen Fassungsvermögen
- Braunglas
- Transparent
- Hydrolytische Klasse III
- Gewinde GL 28
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Schützt vor UV-Strahlung, somit bleibt die Qualität von lichtempfindlichen Produkten gewährleistet
- Verwendung: Probenentnahme für Rückstellmuster, Lagerung und Transport von Flüssigkeiten, groben Feststoffen, wie z.B. Granulate
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 218.3 mm |
| Waga: | 500 g |
| Jednostka opakowania: |
9 sztuk na karton
320 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109051 |
| Gwint: | GL 28 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | Szkło |
| Ślad węglowy produktu: | 1161.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.