1000 ml butelka z szeroką szyjką ze szkła brązowego, GL 54, kwadratowa
5,32 €
6,33 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 8 |
5,32 €
/ netto
|
| do 239 |
4,57 €
/ netto
14 %
|
| do 479 |
3,99 €
/ netto
25 %
|
| od 480 |
3,61 €
/ netto
32 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-1301-1000-54
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Długość: | 97 mm |
| Szerokość: | 97 mm |
| Wysokość: | 212.5 mm |
| Waga: | 640 g |
| Jednostka opakowania: |
9 sztuk na karton
480 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109071 |
| Gwint: | GL 54 W |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | Szkło |
| Ślad węglowy produktu: | 1488.60 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.