1000 ml butelka UN z HDPE, naturalna, OV 54
2,77 €
3,30 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 80 |
2,77 €
/ netto
|
| do 485 |
2,37 €
/ netto
14 %
|
| do 971 |
2,18 €
/ netto
21 %
|
| od 972 |
1,98 €
/ netto
29 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0200-1000-54
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur (milchig-transparent)
- Gewinde OV 54
- Mit eingezogenem Etikettierfeld
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch-technischer Stoffe
- Mit UN-Zulassung für Feststoffe
- Für hochwertige Pulver und Salze, Füllgüter, die UN-Zulassung benötigen, ideal für Rückstellmuster
- Verschluss: Originalitätsverschluss blau
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Długość: | 85 mm |
| Szerokość: | 85 mm |
| Wysokość: | 214 mm |
| Waga: | 77 g |
| Jednostka opakowania: |
81 sztuk na karton
972 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Certyfikat UN: | 3H1/X2.5/S/... |
| Gwint: | OV 54 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 225.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.