1000 ml butelka typu meplat ze szkła brązowego, gwint PP 28
4,68 €
5,57 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 14 |
4,68 €
/ netto
|
| do 359 |
4,00 €
/ netto
15 %
|
| do 719 |
3,51 €
/ netto
25 %
|
| od 720 |
3,17 €
/ netto
32 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0601-1000-28
- Braunglas
- Hydrolytische Klasse III
- Gewinde PP 28
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Schützt vor UV-Strahlung, somit ist die Qualität von lichtempfindlichen Produkten gewährleistet
- Verwendung: Probenentnahme für Rückstellmuster, Lagerung und Transport von Flüssigkeiten, Arzneimittel wie Tinkturen oder Lösungen, grobe Feststoffe wie z.B. Granulate
- Verschlüsse: Schraubverschluss mit Innenkonus, Originalitätsverschluss OV2 mit LDPE-Einlage
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 264 mm |
| Waga: | 690 g |
| Jednostka opakowania: |
15 sztuk na karton
720 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109071 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | Szkło |
| Ślad węglowy produktu: | 1606.90 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.