1000 ml butelka okrągła z rPET, brązowa, PP 28
1,05 €
1,25 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 55 |
1,05 €
/ netto
|
| do 559 |
0,69 €
/ netto
34 %
|
| do 1151 |
0,63 €
/ netto
40 %
|
| od 1152 |
0,56 €
/ netto
47 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
29-3531-1000-28PP
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- rPet Kunststoff
- Farbe braun - transparent
- Gewinde 28
- Bruchfest
- Eine leichte Alternative zur Glasflasche
- Ideal für den Pharmabereich
- Recyclingfähig
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 218 mm |
| Waga: | 48.5 g |
| Jednostka opakowania: |
100 sztuk na karton
1152 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | przezroczysty-brązowy |
| Materiał: | rPET |
| Ślad węglowy produktu: | 40.20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.