1000 ml butelka okrągła z rPET, biała, 28/410, cylindryczna
0,89 €
1,06 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 140 |
0,89 €
/ netto
|
| do 563 |
0,67 €
/ netto
25 %
|
| do 1127 |
0,63 €
/ netto
29 %
|
| od 1128 |
0,61 €
/ netto
31 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
29-3004-1000-28/410-W
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus rPET Kunststoff
- Weiß
- Flache Schulter
- Gewinde 28/410
- Glänzende Oberfläche
- Perfekte Alternative zu Glasflaschen
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Ideal für die Bereiche Kosmetik, Tierpflege, Autopflege, Barber-Shops, Hotellerie & Gaststätten
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 224.6 mm |
| Waga: | 50 g |
| Jednostka opakowania: |
141 sztuk na karton
846 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | rPET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.