1000 ml butelka okrągła z HDPE, naturalna, 28/410, z zaokrąglonym ramieniem
0,61 €
0,73 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 176 |
0,61 €
/ netto
|
| do 707 |
0,46 €
/ netto
25 %
|
| do 1079 |
0,41 €
/ netto
33 %
|
| od 1080 |
0,36 €
/ netto
41 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
3-0200-1000-28/410-RX-TY
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 194 mm |
| Waga: | 45 g |
| Jednostka opakowania: |
177 sztuk na karton
1080 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.