1000 ml butelka okrągła z HDPE, czarna, OV 28, cylindryczna
0,78 €
0,93 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 101 |
0,78 €
/ netto
|
| do 560 |
0,71 €
/ netto
9 %
|
| do 1121 |
0,70 €
/ netto
10 %
|
| od 1122 |
0,67 €
/ netto
14 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
3-0102-1000-28OV-60
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 240 mm |
| Waga: | 60 g |
| Jednostka opakowania: |
102 sztuk na karton
1122 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | OV 28 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.