1000 ml butelka na olej silnikowy z HDPE, czarna, OV 38
1,12 €
1,33 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 119 |
1,12 €
/ netto
|
| do 329 |
0,87 €
/ netto
22 %
|
| od 330 |
0,75 €
/ netto
33 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-3412-1000-38OV-SS
- Robuster HDPE-Kunststoff
- Kunststoff schwarz - blickdicht
- Schraubgewinde OV 38
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Skalierung in 100ml-Schritten, dadurch exaktes Dosieren und Befüllen möglich
- Durch den Sichtstreifen ist der Füllstand jederzeit ersichtlich
- Eingezogenes Dekofeld, etikettierbar
- Ertastbares Warnzeichen
- Originalitätsschraubverschluss in schwarz, rot und blau erhältlich sowie ein Originalitätsschraubverschluss mit Tülle
- Hinweise für den Transport: ölhaltige Flüssigkeiten sollten immer stehend transportiert werden
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Długość: | 62 mm |
| Szerokość: | 108 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Waga: | 55 g |
| Jednostka opakowania: |
120 sztuk na karton
660 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | OV 38 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 152.80 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.