1000 ml butelka na napoje ze szkła bezbarwnego, TO 48, okrągła
0,95 €
1,13 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 11 |
0,95 €
/ netto
|
| do 119 |
0,73 €
/ netto
23 %
|
| do 1351 |
0,66 €
/ netto
31 %
|
| od 1352 |
0,64 €
/ netto
33 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
1-9900-1000-48
- Klarglas
- Hydrolytische Klasse III
- Gewinde TO 43
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Heißabfüllung bis max. 95°C geeignet (unter Beachtung des maximalen Temperaturschocks von max. 42°C)
- Nich für Kohlensäure geeignet
- Verwendung: perfekt zum Abfüllen von Milch oder Säften
- Verschlüsse: Twist-Off Verschluss, weiß
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 254.5 mm |
| Waga: | 360 g |
| Jednostka opakowania: |
12 sztuk na karton
1264 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109043 |
| Gwint: | TO 48 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.