1000 ml butelka kwadratowa z HDPE, naturalna, RD 40, prostokątna
0,92 €
1,09 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 161 |
0,92 €
/ netto
|
| do 647 |
0,72 €
/ netto
22 %
|
| do 1295 |
0,62 €
/ netto
33 %
|
| od 1296 |
0,56 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-E0-1000-40
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur (milchig transparent)
- Schraubgewinde RD 40
- Durch die Seitenriffelung liegt die Flasche gut in der Hand
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch- technischer Stoffe
- Für Reiniger, E-Liquid, Farben, Lacke, Öle und mehr
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Długość: | 69 mm |
| Szerokość: | 88.5 mm |
| Wysokość: | 212 mm |
| Waga: | 50 g |
| Jednostka opakowania: |
162 sztuk na karton
1296 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 40 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 146.80 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.