1000 ml butelka kanistrowa z rHDPE, naturalna, RD 40, prostokątna
1,27 €
1,51 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 132 |
1,27 €
/ netto
|
| do 531 |
0,85 €
/ netto
33 %
|
| do 1063 |
0,76 €
/ netto
40 %
|
| od 1064 |
0,68 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
22-KM0-1000-40
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Długość: | 124.5 mm |
| Szerokość: | 70.5 mm |
| Wysokość: | 167 mm |
| Waga: | 63 g |
| Jednostka opakowania: |
133 sztuk na karton
1064 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 40 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | rHDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.