1000 ml butelka dozująca z HDPE, naturalna, OV 28, Two Neck
1,95 €
2,32 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 78 |
1,95 €
/ netto
|
| do 473 |
1,71 €
/ netto
12 %
|
| do 868 |
1,47 €
/ netto
25 %
|
| od 869 |
1,27 €
/ netto
35 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-5100-1000-28-60
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Two-Neck-Dosierflasche
- Dosierkammer mit Graduierung (10, 20, 30, 40, 50, 60 ml)
- Einfaches Dosieren ohne Messbecher
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Gewinde OV 28
- Etikettierbar
- Geeignet für Futterergänzungsmittel z.B. Leinöl, Dünger etc.
- Verschlüsse: Originalitätsverschluss in verschiedenen Farben
Bitte beachten Sie, dass pro Flasche zwei Verschlüsse benötigt werden (da zwei Gewindeöffnungen).
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Długość: | 64 mm |
| Szerokość: | 132 mm |
| Wysokość: | 253 mm |
| Waga: | 81 g |
| Jednostka opakowania: |
79 sztuk na karton
869 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | OV 28 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 237.80 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.