1000 ml butelka do spryskiwaczy z HDPE, naturalna
0,72 €
0,86 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 64 |
0,72 €
/ netto
|
| do 389 |
0,55 €
/ netto
24 %
|
| do 779 |
0,48 €
/ netto
33 %
|
| od 780 |
0,43 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-2000-1000-28
- 1000ml bauchige Sprüh- oder Keulenflasche aus HDPE-Kunststoff
- Farbe natur - milchig - transparent
- Enghals Öffnung mit DIN 28 Gewinde
- ohne UN-Zulassung
- standfest
- runde Form mit schräger Schulter
- Verwendung: ideal für den Einsatz im Garten- oder Haushaltsbereich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 237 mm |
| Waga: | 60 g |
| Jednostka opakowania: |
65 sztuk na karton
780 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 28 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 184.00 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.