100 ml słoik z szeroką szyjką rixaline - szkło bezbarwne - gwint GL 40
0,64 €
0,76 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 74 |
0,64 €
/ netto
|
| do 2078 |
0,55 €
/ netto
14 %
|
| do 4157 |
0,51 €
/ netto
20 %
|
| od 4158 |
0,46 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0300-0100-40-RX
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 92.5 mm |
| Waga: | 100 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
4158 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109047 |
| Gwint: | GL 40 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.