100 ml słoik na krem z PP, biały, RD 68, okrągły
0,28 €
0,33 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 359 |
0,28 €
/ netto
|
| do 4049 |
0,21 €
/ netto
25 %
|
| do 8099 |
0,18 €
/ netto
36 %
|
| od 8100 |
0,15 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-2001-0100-68-I
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 41.1 mm |
| Waga: | 12.9 g |
| Jednostka opakowania: |
360 sztuk na karton
8100 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 68 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.