100 ml pojemnik szerokootworowy z HDPE, naturalny, RD 40, okrągły
0,36 €
0,43 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 349 |
0,36 €
/ netto
|
| do 4199 |
0,30 €
/ netto
17 %
|
| do 8399 |
0,26 €
/ netto
28 %
|
| od 8400 |
0,22 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-0100-0100-40
- 100ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Weithalsschraubgewinde RD 40
- Mit Schulter
- Etikettierbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch große Öffnung
- Schraubverschluss in weiß, rot, blau und schwarz separat erhältlich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 72 mm |
| Waga: | 10 g |
| Jednostka opakowania: |
350 sztuk na karton
8400 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 40 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 30.60 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.