100 ml pojemnik cylindryczny z PP, biały, RD 55, okrągły
0,32 €
0,38 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 579 |
0,32 €
/ netto
|
| do 2899 |
0,24 €
/ netto
25 %
|
| do 4639 |
0,23 €
/ netto
28 %
|
| do 9279 |
0,22 €
/ netto
31 %
|
| od 9280 |
0,21 €
/ netto
34 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-1001-0100-55
- 100ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster PP Kunststoff
- Kunststoff weiß eingefärbt (blickdicht)
- Etikettierbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch große Öffnung
- restentleerbar
- Ideal für lichtempfindliches Füllgut
- Weithalsöffnung Gewinde RD 55
- Verwendung: Industrie, Labor, Werkstatt und Handwerk für Pulver, Pasten, Cremes oder Feststoffe
- Schraubdeckel in weiß separat erhältlich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 47 mm |
| Waga: | 12.7 g |
| Jednostka opakowania: |
580 sztuk na karton
9280 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 55 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.