100 ml miarka z HDPE, naturalna, stożkowa
0,30 €
0,36 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1839 |
0,30 €
/ netto
|
| do 18399 |
0,23 €
/ netto
23 %
|
| do 36799 |
0,20 €
/ netto
33 %
|
| od 36800 |
0,17 €
/ netto
43 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
4-3000-0100
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 51.8 mm |
| Waga: | 5.8 g |
| Jednostka opakowania: |
1840 sztuk na karton
36800 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39249000 |
| Gwint: | zamknięcie samozatrzaskowe |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 0.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.