100 ml butelka z wąską szyjką ze szkła brązowego, GL 22, okrągła
0,59 €
0,70 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 74 |
0,59 €
/ netto
|
| do 2687 |
0,50 €
/ netto
15 %
|
| do 5375 |
0,45 €
/ netto
24 %
|
| od 5376 |
0,40 €
/ netto
32 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0201-0100-22-III
- 100ml Volumen Fassungsvermögen
- Braunglas
- Hydrolytische Klasse III
- Gewinde GL 22
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Schützt vor UV-Strahlung, somit bleibt die Qualität von lichtempfindlichen Produkten gewährleistet
- Verwendung: Probenentnahme für Rückstellmuster, Lagerung und Transport von Flüssigkeiten, groben Feststoffen, wie z.B. Granulate
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 116.5 mm |
| Waga: | 87 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
5376 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109071 |
| Gwint: | GL 22 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.