100 ml butelka okrągła z rPET, naturalna, 24/410, cylindryczna
0,47 €
0,56 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 399 |
0,47 €
/ netto
|
| do 3199 |
0,32 €
/ netto
32 %
|
| do 6399 |
0,29 €
/ netto
38 %
|
| od 6400 |
0,25 €
/ netto
47 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
29-3000-0100-24/410
- 100ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus rPET Kunststoff
- Transluzent
- Flache Schulter
- Gewinde 24/410
- Glänzende Oberfläche
- Perfekte Alternative zu Glasflaschen
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Ideal für die Bereiche Kosmetik, Tierpflege, Autopflege, Barber-Shops, Hotellerie & Gaststätten
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 118.2 mm |
| Waga: | 14 g |
| Jednostka opakowania: |
312 sztuk na karton
6400 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | rPET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.