100 ml butelka okrągła z rPET, brązowa, GL 18
0,31 €
0,37 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 449 |
0,31 €
/ netto
|
| do 4499 |
0,21 €
/ netto
32 %
|
| do 8999 |
0,19 €
/ netto
39 %
|
| od 9000 |
0,17 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
29-0501-0100-18
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 10.7 mm |
| Waga: | 10.5 g |
| Jednostka opakowania: |
450 sztuk na karton
9000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | GL 18 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | rPET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.