100 ml butelka okrągła z HDPE, naturalna, RD 18, cylindryczna
0,25 €
0,30 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 999 |
0,25 €
/ netto
|
| do 3999 |
0,23 €
/ netto
8 %
|
| do 7999 |
0,20 €
/ netto
20 %
|
| od 8000 |
0,19 €
/ netto
24 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0100-0100-18-10
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 109.5 mm |
| Waga: | 10 g |
| Jednostka opakowania: |
800 sztuk na karton
8800 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 18 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.