100 ml butelka okrągła z HDPE, naturalna, RD 18, cylindryczna
Twój wymarzony produkt z naszego asortymentu premium – po prostu zapytaj i złóż zamówienie!
złożyć zapytanie
Nr artykułu:
3-0100-0100-18
- 100ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Farbe natur (milchig-transparent)
- Enghals Schraubgewinde DIN 18
- Etikettierbar
- Geeignet für technische, chemische und kosmetische Füllgüter
- Verschlüsse: Fingerzerstäuber, Doppelwandverschluss, Klappscharnierverschluss, Verschluss mit Dosierspitze
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 109.5 mm |
| Waga: | 8 g |
| Jednostka opakowania: |
1000 sztuk na karton
8000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 18 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 23.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.