100 ml butelka okrągła – rixaline – szkło bezbarwne, PP 28
0,48 €
0,57 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 74 |
0,48 €
/ netto
|
| do 1583 |
0,41 €
/ netto
15 %
|
| do 3167 |
0,36 €
/ netto
25 %
|
| od 3168 |
0,33 €
/ netto
31 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0400-0100-28-RX
100 ml Medizinflasche Rixaline - Klarglas - Gewinde GL 28
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 96.8 mm |
| Waga: | 88.5 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
3168 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109047 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.