100 ml butelka na chemikalia z HDPE, naturalna, RD 40, kwadratowa
0,85 €
1,01 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1099 |
0,85 €
/ netto
|
| do 4399 |
0,44 €
/ netto
48 %
|
| do 8799 |
0,39 €
/ netto
54 %
|
| od 8800 |
0,35 €
/ netto
59 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0600-0100-40
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Długość: | 47.3 mm |
| Szerokość: | 46.3 mm |
| Wysokość: | 76.5 mm |
| Waga: | 14 g |
| Jednostka opakowania: |
1100 sztuk na karton
8800 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 40 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.