100 ml butelka kwadratowa z HDPE, naturalna, RD 40, prostokątna
0,48 €
0,57 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 899 |
0,48 €
/ netto
|
| do 3599 |
0,36 €
/ netto
25 %
|
| do 7199 |
0,32 €
/ netto
33 %
|
| od 7200 |
0,29 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-V0-0100-40
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Długość: | 43.7 mm |
| Szerokość: | 55.4 mm |
| Wysokość: | 73.9 mm |
| Waga: | 11 g |
| Jednostka opakowania: |
900 sztuk na karton
7200 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 40 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 32.00 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.