10 ml butelka kroplowa ze szkła brązowego, GL 18, okrągła
0,14 €
0,17 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 284 |
0,14 €
/ netto
|
| do 1424 |
0,12 €
/ netto
14 %
|
| do 7979 |
0,11 €
/ netto
21 %
|
| do 15959 |
0,10 €
/ netto
29 %
|
| do 31919 |
0,09 €
/ netto
36 %
|
| od 31920 |
0,08 €
/ netto
43 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0501-0010-18-X
10 ml Tropfflasche Braunglas GL 18 rund
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 10 ml / 0.01 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 58 mm |
| Waga: | 27.5 g |
| Jednostka opakowania: |
75 sztuk na karton
31920 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109079 |
| Gwint: | GL 18 |
| Kolor: | przezroczysty-brązowy |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.