10 l wiadro okrągłe z PP, białe
3,52 €
4,19 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 47 |
3,52 €
/ netto
|
| do 335 |
2,66 €
/ netto
24 %
|
| do 647 |
2,24 €
/ netto
36 %
|
| od 648 |
1,93 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
7-1001-100
- 10l Volumen
- Für Lebensmittel geeignet
- Aus PP Kunststoff
- Stabiler Kunststoffbügel
- Optional mit Schnappdeckel erhältlich
- Öffnungslasche mit integrierter Siegelfunktion
- Blickdicht - schützt Ihr Füllgut vor Lichteinflüssen
- Geruchs- und geschmacksneutral
- Problemloser Transport auch im befüllten Zustand
- Durchmesser oben: 26,6 cm / Durchmesser unten: 22,6 cm
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 10000 ml / 10 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 262.5 mm |
| Waga: | 259.5 g |
| Jednostka opakowania: |
40 sztuk na karton
240 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Gwint: | zamknięcie samozatrzaskowe |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Ślad węglowy produktu: | 863.00 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.