APTP white spray gun RD 28 - riser pipe 190 mm
€0.97
€1.15
gross
| Number | unit price |
|---|---|
| until 584 |
€0.97
/ net
|
| until 1754 |
€0.80
/ net
18 %
|
| until 2924 |
€0.68
/ net
30 %
|
| from 2925 |
€0.58
/ net
40 %
|
Larger quantity?
In stock, delivery time: 1-3 days
Item No.:
8-3201-28-190
Technical details
| Height: | 54 mm |
|---|---|
| Weight: | 18.5 g |
| Packaging unit: |
450 Pieces per carton
9000 Pieces per pallet
|
| Intrastat / customs tariff no.: | 84248970 |
| Material: | PP |
| Product Carbon Footprint: | 63.50 g CO₂e |
| color: | white |
| thread: | ND 28 |
| Chemical resistance: | view |
Your benefits with us
Personalized consultation
From the initial idea, through development to delivery
Printing & Labeling
There are virtually no limits to packaging design.
Certification according to DIN
We are certified according to DIN EN ISO 9001 and work with the highest quality
Sustainable packaging
We strive for sustainable solutions in all our measures and products. For the benefit of our environment.