200 ml Spirituosenflasche "NOCTURNE" Klarglas rund
€2.04
€2.43
gross
| Number | unit price |
|---|---|
| until 47 |
€2.04
/ net
|
| until 479 |
€1.83
/ net
10 %
|
| until 911 |
€1.55
/ net
24 %
|
| from 912 |
€1.09
/ net
47 %
|
Larger quantity?
In stock, delivery time: 1-3 days
Item No.:
45606P1
Technical details
| Volume: | 200 ml / 0.2 liter |
|---|---|
| Height: | 145 mm |
| Weight: | 300 g |
| Packaging unit: |
48 Pieces per carton
|
| Intrastat / customs tariff no.: | 70109047 |
| Material: | Glass |
| color: | clear |
| thread: | cork thread |
| Chemical resistance: | view |
Your benefits with us
Personalized consultation
From the initial idea, through development to delivery
Printing & Labeling
There are virtually no limits to packaging design.
Certification according to DIN
We are certified according to DIN EN ISO 9001 and work with the highest quality
Sustainable packaging
We strive for sustainable solutions in all our measures and products. For the benefit of our environment.