200 ml Öl-/Essigflasche "MARASCA" Antikglas eckig
€0.71
€0.84
gross
| Number | unit price |
|---|---|
| until 14 |
€0.71
/ net
|
| until 149 |
€0.64
/ net
10 %
|
| until 1049 |
€0.55
/ net
23 %
|
| from 1050 |
€0.38
/ net
46 %
|
Larger quantity?
In stock, delivery time: 1-3 days
Item No.:
26149P1
Technical details
| Volume: | 250 ml / 0.25 liter |
|---|---|
| Length: | 47 mm |
| Width: | 47 mm |
| Height: | 212 mm |
| Weight: | 225 g |
| Packaging unit: |
15 Pieces per carton
|
| Intrastat / customs tariff no.: | 70109047 |
| Material: | Glass |
| color: | dark green |
| thread: | PP 31.5 |
| Chemical resistance: | view |
Your benefits with us
Personalized consultation
From the initial idea, through development to delivery
Printing & Labeling
There are virtually no limits to packaging design.
Certification according to DIN
We are certified according to DIN EN ISO 9001 and work with the highest quality
Sustainable packaging
We strive for sustainable solutions in all our measures and products. For the benefit of our environment.